...fitnesui

padės organiškai augti klientų ratui ir pagerinti savo paslaugas.

Funkcija

Skelbkite apie paslaugas ir pasiūlymus realiu laiku

Kurkite paslaugas, pasiūlymus ar kampanijas, kurios bus iškart matomos potencialiems klientams, esantiems netoli jūsų. Skelbkite pasiūlymus savo pasirinktu laiku bei intervalais. Pasitelkite kūrybą - geriausuraskite pridėtinės vertės paslaugai nei taikykite nuolaidas.
Pavyzdžiui - paskelbkite viliojantį pasiūlymą ne piko valandomis, kad priktrauktumėte naujų klientų.

Dienos bilietas į sporto salę

Jūsų sporto centras
6
FUnkcija (jau greitai)

Kurkite renginius ir mokymus

Suburkite žmonės kartu kurdami renginius ir mokymus, tinkančius Jums. Parduokite bilietus be komisinių trečiosioms šalims ir mėgaukitės papildomomis pajamomis.
Būdami bendruomenės dalimi su savo klientais bendrausite daug prasmingesniu būdu!

Kursai norintiems tapti instruktoriais

Jūsų sporto centras
60
Pasiūlymo pavyzdys

Kurkite naujas paslaugas

Jūsų sporto centrenetrūksta talentingų žmonių, kurie yra tikri savo srities žinovai. Padėkite jiems lipti karjeros laiptais bei tapti mentoriais naujiems klientams. Naujos paslaugos savaime pritrauks naujų klientų.

Svorių kilnojimo treneris 1val

Jūsų sporto centras
25
funkcija (Jau greitai)

Grupiniai užsiėmimai

Praneškite savo esamiems ir potencialiems apie savo grupinius užsiėmimus per Frend programėlę. Programėlė leidžia klientui užsisakyti ir sumokėti už užsiėmimą. Taip pat galite skelbti paskutinės minutės pasiūlymus nerezervuotoms vietoms.
Programėlėje bus galima ir gauti atsiliepimus ir pagerinti savo paslaugas.

Grupinė mankšta

Jūsų sporto centras
15
Funkcija

Pasiekite keliautojus

Labai svarbu nepamiršti ir klientų užsieniečių, kurie nesupras lietuviškai surašytų Jūsų pasiūlymų. Turėsite galimybę išversti visą, ką siūlote į anglų kalbą, taip pat pridėti rusų, vokiečių ar bet kurią kitą kalbą.

Уутренняя йога

Jūsų sporto centras
5
funkcija 

Nepalikite visko atsitiktinumui

Nepamirškite priminti savo klientams sekti jus per Frend, kad jie visad matytų, kas vyksta!

Praneškite klientams, kai jūsų erdvėje vyksta įdomūs renginiai ar kai turite naujų pasiūlymų. Bendrauti su savo klientais dar niekad nebuvo taip lengva.

Идеальный завтрак

Your Restaurant

Mūsų lengvai naudojama aplikacija leidžia visa tai ir dar daugiau, viskas priklauso tik nuo Jūsų kūrybiškumo.

Kodėl mes kuriame šią platformą?

Tradicinio tipo, realioje erdvėje veikiantis verslas yra nepamainoma dalis urbanistinės homo sapiens aplinkos. Deja, rasti tam tikras paslaugas yra sudėtinga, nes informacija dažnai nėra nei tinkamai nukreipta, nei pateikiama realiu laiku. Negana to, įmonės yra priverstos konkuruoti dėl dėmesio socialiniuose tinkluose ir internete vien tam, kad galėtų įrodyti savo egzistavimą, kai tuo pačiu metu klientai lygiai taip pat ieško paslaugos, esančios šalia.

Frend yra platforma, kuri leidžia fizinėse patalpose egzistuojantiems verslams pateikti savo produktus ir paslaugas taip, kad pastarieji būtų matomi realiu laiko to ieškantiems klientams. To pasekoje paslaugų matomumas auga organiškai.

Kiekvieną dieną vartotojams norint nenorint yra brukama reklama. Frend aplikacija suteikia Jums laisvę pasirinkit, kada ir kokią reklamą norite gauti.