...restoranams

padės organiškai augti klientų ratui ir pagerinti savo paslaugas.

Funkcija

Skelbkite paslaugas ir pasiūlymus realiu laiku

Kiekvienas restoranas turi tam tikrus laikus, kai staliukai stovi tušti ir darbo tikrai nėra daug. Tokiu laiku svečius pritraukti galima skelbiant specialius pasiūlymus ar kviečiant išbandyti ir įvertinti naujus produktus.
Su mūsų programėle galite vos per kelias minutes sukurti pasiūlymus, kurie lengvai bus matomi netoliese esantiems klientams. Skelbkite pasiūlymus savo pasirinktu laiku bei intervalais. Žiūrėkite kūrybiškai - kurkite sistemą, kuri motyvuotų tapti nuolatiniu lankytoju Jūsų restorane.

Pirmadienio puota dviems

Jūsų restoranas
35
Funkcija 

Kurkite renginius ir mokymus

Dabar į savo kavinę galėsite pakviesti svečius, norinčius išmokti duonos kepimo ar produktų derinimo paslapčių. Organizuodami įvairius kursus ir renginius ramybės valandomis leisite savo klientams pasimėgauti geru laiku jaukioje aplinkoje!

Bendraudami su savo klientais per Frend galėsite sukurti besinaudojančių Jūsų paslaugomis bendruomenę bei parduoti bilietus į renginius be jokių komisinių.

Vyno ir sūrio derinimo mokymai

Jūsų restoranas
24
Pasiūlymo pavyzdys

Firminis patiekalas

Parodykite klientams savo firminius patiekalus sukurdami specialų pasiūlymą savo populiariausiam patiekalui. Tuopačiu galite gauti atsiliepimus ir vertinimus kiekvienam patiekalui iš meniu.

Galėsite kurti ir iššūkius, skirtus išbandyti naujus gaminius.

Firminis Veganiškas Burgeris

Jūsų restoranas
11
funkcija 

Optimizuokite savo erdves bei įrangą

Išnaudokite savo erdves - leiskite klientams užsirezervuoti stalelį susitikimui ar visą erdvę banketui ar konferencijai.

Frend taip pat turi integruotą įprastų staliukų rezervavimo sistemą. Alkaniausiems svečiams taip pat sukurta funkcija užsisakyti maistą prie staliuko iš anksto.

Staliukas susitikimui 4-iems su gėrimais ir užkandžiais

Jūsų restoranas
35
Funkcija 

Pasiekite keliautojus

Labai svarbu nepamiršti ir klientų užsieniečių, kurie nesupras lietuviškai surašytų Jūsų pasiūlymų. Turėsite galimybę išversti visą, ką siūlote į anglų kalbą, taip pat pridėti rusų, vokiečių ar bet kurią kitą kalbą.

Идеальный завтрак

Jūsų restoranas
9
Funkcija (jau greitai)

Nepalikite visko atsitiktinumui

Nepamirškite priminti savo klientams sekti jus per Frend, kad jie visad matytų, kas vyksta!

Praneškite klientams, kai jūsų erdvėje vyksta įdomūs renginiai ar kai turite naujų pasiūlymų. Bendrauti su savo klientais dar niekad nebuvo taip lengva.

Идеальный завтрак

Your Restaurant

Mūsų lengvai naudojama aplikacija leidžia visa tai ir dar daugiau, viskas priklauso tik nuo Jūsų kūrybiškumo.

Asiakkaasi ovat lähempänä kun luuletkaan. Unohda raskas some-markkinointi ja keskity palveluidesi kehittämiseen.

Daniel Enqvist

Frend Co-Founder

Waiting for Dominic's Cuote

Dominic Rohde

Frend Co-Founder

Kodėl mes kuriame šią platformą?

Tradicinio tipo, realioje erdvėje veikiantis verslas yra nepamainoma dalis urbanistinės homo sapiens aplinkos. Deja, rasti tam tikras paslaugas yra sudėtinga, nes informacija dažnai nėra nei tinkamai nukreipta, nei pateikiama realiu laiku. Negana to, įmonės yra priverstos konkuruoti dėl dėmesio socialiniuose tinkluose ir internete vien tam, kad galėtų įrodyti savo egzistavimą, kai tuo pačiu metu klientai lygiai taip pat ieško paslaugos, esančios šalia.

Frend yra platforma, kuri leidžia fizinėse patalpose egzistuojantiems verslams pateikti savo produktus ir paslaugas taip, kad pastarieji būtų matomi realiu laiko to ieškantiems klientams. To pasekoje paslaugų matomumas auga organiškai.

Kiekvieną dieną vartotojams norint nenorint yra brukama reklama. Frend aplikacija suteikia Jums laisvę pasirinkit, kada ir kokią reklamą norite gauti.