Kavinėms

padės organiškai augti klientų ratui ir pagerinti savo paslaugas.

FEATURE

Skelbkite apie paslaugas ir pasiūlymus realiu laiku

Kiekviena kavinė turi tam tikrus laikus, kai staliukai stovi tušti ir darbo tikrai nėra daug. Tokiu laiku svečius pritraukti galima skelbiant specialius pasiūlymus ar kviečiant išbandyti ir įvertinti naujus produktus.
Su mūsų programėle galite vos per kelias minutes sukurti pasiūlymus, kurie lengvai bus matomi netoliese esantiems klientams. Skelbkite pasiūlymus savo pasirinktu laiku bei intervalais. Žiūrėkite kūrybiškai - kurkite sistemą, kuri motyvuotų tapti nuolatiniu lankytoju Jūsų restorane.

Du puodeliai kavos ir pyragėlis

Jūsų kavinė
6
funkcija (jau greitai)

Kurkite renginius ir mokymus

Suburkite žmonės kartu kurdami renginius ir mokymus, tinkančius Jums. Parduokite bilietus be komisinių trečiosioms šalims ir mėgaukitės papildomomis pajamomis.
Budami bendruomenės dalimi su savo klientais bendrausite daug prasmingesniu būdu!

Išmokite pasidaryti veganiškus keksiukus

Jūsų kavinė
14
Pasiūlymo pavyzdys

Sukurkite bilietus "freelancer'iams"

Kavinukės traukte traukia dirbančius nuotoliniu būdu, tačiau jie dažnai pradeda nerimauti, ar nepažeidžia etiketo užimdami vietą valandų valandas ir pirkdami tik kavą. Problemos sprendimas paprastas - sukurkite dienos bilietą, leidžiantį ramiai sau dirbti prie Jūsų . kavinės staliuko, o jį bus galima įsigyti tiesiogiai per programėlę.
Kurkite sprendimus, kuriais džiaugsis visi!


Dienos bilietas ir kava

Jūsų kavinė
7
funkcija (jau greitai)

Optimizuokite erdves ir įrangą

Padidinkite savo kavinės įrangos panaudojimą - suteikite svečiams galimybę rezervuoti darbo stalą, susitikimo vietą ar išsinuomoti visą kavinę renginiui ar banketui.
Frend programa taip pat leis paprastą, tradicinį staliukų rezervavimą.

Staliukas susitikimui keturiems

Jūsų kavinė
9
Funkcija

Pasiekite keliautojus

Labai svarbu nepamiršti ir klientų užsieniečių, kurie nesupras lietuviškai surašytų Jūsų pasiūlymų. Turėsite galimybę išversti visą, ką siūlote į anglų kalbą, taip pat pridėti rusų, vokiečių ar bet kurią kitą kalbą.

Деловая встреча за завтраком

Jūsų kavinė
24
funkcija (jau greitai)

Nepalikite visko atsitiktinumui

Nepamirškite priminti savo klientams sekti jus per Frend, kad jie visad matytų, kas vyksta!

Praneškite klientams, kai jūsų erdvėje vyksta įdomūs renginiai ar kai turite naujų pasiūlymų. Bendrauti su savo klientais dar niekad nebuvo taip lengva.

Идеальный завтрак

Mūsų lengvai naudojama aplikacija leidžia visa tai ir dar daugiau, viskas priklauso tik nuo Jūsų kūrybiškumo.

Kodėl mes kuriame šią platformą?

Tradicinio tipo, realioje erdvėje veikiantis verslas yra nepamainoma dalis urbanistinės homo sapiens aplinkos. Deja, rasti tam tikras paslaugas yra sudėtinga, nes informacija dažnai nėra nei tinkamai nukreipta, nei pateikiama realiu laiku. Negana to, įmonės yra priverstos konkuruoti dėl dėmesio socialiniuose tinkluose ir internete vien tam, kad galėtų įrodyti savo egzistavimą, kai tuo pačiu metu klientai lygiai taip pat ieško paslaugos, esančios šalia.

Frend yra platforma, kuri leidžia fizinėse patalpose egzistuojantiems verslams pateikti savo produktus ir paslaugas taip, kad pastarieji būtų matomi realiu laiko to ieškantiems klientams. To pasekoje paslaugų matomumas auga organiškai.

Kiekvieną dieną vartotojams norint nenorint yra brukama reklama. Frend aplikacija suteikia Jums laisvę pasirinkit, kada ir kokią reklamą norite gauti.