Sveiki atvykę į naują, tiesioginį bendravimo su savo klientais kanalą.

kodėl 

Pasikeitimai niekada nebūna
lengvi

Kodėl verslai naudoja laiką ir resursus besivaržydami dėl klientų dėmesio internete ir socialiniuose tinkluose, kai dažniausiai žmonės tiesiog ieško vietų, esančių netoliese? Egzistuojantys rinkodaros kanalai yra brangūs, neskiriantys dėmesio verslo matomumui bei retai kada gali būti panaudojami realiu laiku. Rezultatas - nevertinga reklama, dėl kurios kyla paslaugų kaina naudotojams, kaip kompanijos nesėkmingos rinkodaros pasėkmė.

Sprendimas

Pasirinkimas - Jūsų!

Pamirškite apie mokėjima tretiesiems asmenims viliantis, kad tai pritrauks naujų klientų. Vietoje to sutelkite dėmesį į esamų klientų poreikius čia ir dabar ir pateikite jiems paslaugų pasiūlymus realiu laiku. Valdykite visas savo paslaugas, renginius ir pasiūlymus ar išnuomokite savo patalpas per vieną tiesioginį kanalą. Tai - kelias į nuoširdų atgalinį ryšį iš klientų bei organišką klientų rato plėtimąsi. Per teisingą kanalą produktai ir paslaugos parduoda patys save.

Pasirinkite savo sritį ir pradėkite pažintį su Frend

FIRST STEP 

Subscribe

We want to partner with creative and authentic business managers who aspire to improve their services. Be the first to start using our platform in mid-July by subscribing to our soft launch. When registration is open you will receive an email with access to the business management panel.

STEP 2

Business Management setup

Register your main business and facilities important to your business. Add your services and products to the facilities for customers to either discover or purchase in the Frend application.

THIRD STEP

Connect with your customers in the right way

Help your customers to download the Frend app at you venue so that they can follow your business and keep up with evolving services, offers and campaigns.

Photo by Matheus Ferrero on Unsplash

Talk to you soon...

Kodėl mes kuriame šią platformą?

Tradicinio tipo, realioje erdvėje veikiantis verslas yra nepamainoma dalis urbanistinės homo sapiens aplinkos. Deja, rasti tam tikras paslaugas yra sudėtinga, nes informacija dažnai nėra nei tinkamai nukreipta, nei pateikiama realiu laiku. Negana to, įmonės yra priverstos konkuruoti dėl dėmesio socialiniuose tinkluose ir internete vien tam, kad galėtų įrodyti savo egzistavimą, kai tuo pačiu metu klientai lygiai taip pat ieško paslaugos, esančios šalia.

Frend yra platforma, kuri leidžia fizinėse patalpose egzistuojantiems verslams pateikti savo produktus ir paslaugas taip, kad pastarieji būtų matomi realiu laiko to ieškantiems klientams. To pasekoje paslaugų matomumas auga organiškai.

Kiekvieną dieną vartotojams norint nenorint yra brukama reklama. Frend aplikacija suteikia Jums laisvę pasirinkit, kada ir kokią reklamą norite gauti.