...barams ir klubams

padės organiškai augti klientų ratui ir pagerinti savo paslaugas.

Funkcija

Skelbkite apie paslaugas ir pasiūlymus realiu laiku

Kurkite paslaugas, pasiūlymus ar kampanijas, kurios bus iškart matomos potencialiems klientams, esantiems netoli jūsų. Skelbkite pasiūlymus savo pasirinktu laiku bei intervalais. Pasitelkite kūrybą - geriau suraskite pridėtinės vertės paslaugai nei taikykite nuolaidas.

Laiminga valanda su vynu ir sūriais

Jūsų baras
19
Funkcija (jau greitai)

Kurkite renginius ir mokymus


Dabar galite pakviesti savo klientus, kuriems patinka džiazas ar tuos, kurie norėtų išmokti daugiau apie jūsų siūlomus gėrimus. Organizuodami renginius ramesnėmis dienomis pritrauksite daugiau svečių ir, žinoma, daugiau pelno.

Suburkite žmonės kartu kurdami renginius ir mokymus, tinkančius Jums. Parduokite bilietus be komisinių trečiosioms šalims ir mėgaukitės papildomomis pajamomis.

Džiazo vakaras

Jūsų baras
8
pasiūlymo pavyzdys

Kurkite naujas paslaugas

Jūsų vieta turi unikalią atmosferą. Kurkite naujas paslaugas ir naujus laiko praleidimo būdus. Netrukus pajusite grįžtamąjį ryšį - naujus klientus, geriau išnaudotus privalumus ir geresnį prekinį ženklą.

Pavyzdžiui: pasidainkite savo patirtimi su plačiąja auditorija pasiūlydami mokymus, kuriuos žmonės galės užsisakyti, sudalyvauti ir vėliau papasakoti savo draugams.Kokteilių gamybos mokymai

Jūsų baras
89
funkcija (jau greitai)

Optimizuokite savo erdves ir įrangą

Suteikite galimybę savo klientams rengti susitikimus ar švęsti svarbias akimirkas jūsų erdvėse.

Išnuomokite VIP kambarius, terasas, stogus, staliukus ar kitas erdves ramiomis dienomis ar privatiems vakarėliams.

Frend taip pat turi integruotą tradicinę staliukų rezervavimo sistemą, kuri taip pat leis iš anksto užsisakyti gėrimus ir maistą.

Uždaras vakaras nuo 19:00 iki 21:00

Jūsų baras
295
Funkcija

Pasiekite keliautojus

Labai svarbu nepamiršti ir klientų užsieniečių, kurie nesupras lietuviškai surašytų Jūsų pasiūlymų. Turėsite galimybę išversti visą, ką siūlote į anglų kalbą, taip pat pridėti rusų, vokiečių ar bet kurią kitą kalbą.

Бутылка шампанского

Jūsų baras
32
Funkcija (jau greitai)

Nepalikite visko atsitiktinumui

Nepamirškite priminti savo klientams sekti jus per Frend, kad jie visad matytų, kas vyksta!

Praneškite klientams, kai jūsų erdvėje vyksta įdomūs renginiai ar kai turite naujų pasiūlymų. Bendrauti su savo klientais dar niekad nebuvo taip lengva.

Идеальный завтрак

Your Restaurant

Mūsų lengvai naudojama aplikacija leidžia visa tai ir dar daugiau, viskas priklauso tik nuo Jūsų kūrybiškumo.

Kodėl mes kuriame šią platformą?

Tradicinio tipo, realioje erdvėje veikiantis verslas yra nepamainoma dalis urbanistinės homo sapiens aplinkos. Deja, rasti tam tikras paslaugas yra sudėtinga, nes informacija dažnai nėra nei tinkamai nukreipta, nei pateikiama realiu laiku. Negana to, įmonės yra priverstos konkuruoti dėl dėmesio socialiniuose tinkluose ir internete vien tam, kad galėtų įrodyti savo egzistavimą, kai tuo pačiu metu klientai lygiai taip pat ieško paslaugos, esančios šalia.

Frend yra platforma, kuri leidžia fizinėse patalpose egzistuojantiems verslams pateikti savo produktus ir paslaugas taip, kad pastarieji būtų matomi realiu laiko to ieškantiems klientams. To pasekoje paslaugų matomumas auga organiškai.

Kiekvieną dieną vartotojams norint nenorint yra brukama reklama. Frend aplikacija suteikia Jums laisvę pasirinkit, kada ir kokią reklamą norite gauti.